eFabrics.pl – kilka słów o nas

Nie jesteśmy firmą z 20-letnią tradycją, ani wielką międzynarodową korporacją. Jesteśmy garstką osób, którą połączyła wspólna pasja… pasja do tkanin, piękna, szukania nowych źródeł inspiracji.

Przygodę z tkaninami rozpoczęliśmy dokładnie w 2007 roku. Przez te wszystkie lata powiększaliśmy nasze doświadczenie i możliwości. Rozwijamy się dalej, ale czujemy, że jesteśmy gotowi dać Ci produkty, które pozwolą stworzyć Ci coś wyjątkowego. Dlatego nasz sklep jest pełen kolorów i niepowtarzalnych wzorów, które sprawią, że szycie da Ci jeszcze więcej satysfakcji.

Materiały produkowane są w małych, sprofilowanych zakładach, które tak jak my, szczególną uwagę przywiązują do jakości. Dowód? Nasze dzianiny w badaniach laboratoryjnych otrzymują oceny 5/5 – to one grają u nas pierwsze skrzypce, są naszym oczkiem w głowie. Moglibyśmy o nich pisać i pisać, ale ocenę pozostawimy Tobie – Twoja opinia jest dla nas nieoceniona.

Przygotowaliśmy dla Ciebie również szeroki wybór tkanin bawełnianych. W sprzedaży mamy do wyboru ponad 300 fantastycznych wzorów i ponad 40 kolorów (wszystkie nasze wzory posiadają wykupioną licencję). Do kompletu możesz zakupić również cudownie miękki polar Minky lub Velvet idealnie nadające się na kocyki, poduszki, czy przytulanki dla najmłodszych. Posiadamy również tkaniny wodoodporne, obiciowe oraz inne materiały i dodatki.

Chcemy, aby zakupy w naszym sklepie dostarczały Ci nie tylko inspiracji, ale były też pozytywnym doświadczeniem. Dlatego szczególny nacisk kładziemy na szybki termin realizacji. Chcemy, aby materiały docierały do Ciebie na czas, a koszt wysyłki był jak najniższy. Staramy się, aby nasze ceny były konkurencyjne. Proponujemy różne promocje i rabaty.

Dajemy z siebie wszystko, aby zakupy u nas były dla Ciebie przyjemnością i abyś został z nami na dłużej. Serdecznie zapraszamy do zakupów w naszym sklepie internetowym wszystkich stałych i nowych klientów.